ÖVRIGT / Leksaker / Modellbyggnader 14409231
nr 1440 9231
Modellbyggnader
till modelljärnväg. Höjd: 3-15cm
Kondition: slitage, skador, nagg, fläckar, lagad, färgbortfall, missfärgningar
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 20 december 2021
kl 19:27:48
100 kr
200 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr